Aparmán U Mlýna - Nučice (Praha-západ)

Moderně zařízený apartmán se nachází v samotném středu klidné středočeské vesnice Nučice. Samotný apartmán je v prvním nadzemním podlaží. V přízemí se nachází dobře zásobený obchod se smíšeným zbožím. Ve dvoře se nachází výborná středomořská restaurace. Vaše auto si můžete zaparkovat přímo před domem. Děti jistě ocení naše dětské hřiště.V obci jsou tenisové kurty, které je možné si pronajmout a lesopark s frisbee golfem. Asi 5 minut jízdy autem se nachází největší golfové hřište v České republice. Za 15 minut se dostanete na nejznámější čeký hrad Karlštejn. Velmi příjemné jsou i procházky, houbaření čí cyklistika v okolí brdských lesů. Pravidelná autobusová linka vás za 20 minut doveze na stanici metra Zličín, autem se na Zličín dostanete za 10 minut. Metro vás pak během 20ti minut dopraví přímo do centra stověžaté Prahy.

Ubytování v apartmánu

Apartmán nabízí ubytování pro 1 až 5 osob v celkem 2 pokojích. Obsahuje 2 ložnice. V jedné ložnici se nachází jedno dvoulůžko a ve druhé jsou dvě samostatné postele. Pro přespání je také možné využít rozkládací pohovku v obývacím pokoji. Obývací pokoj a kuchyň jsou propojeny. V apartmánu je jedna koupelna se sprchovým koutem a vanou. Zdarma je nabízeno bezdrátové připojení k internetu. Na dětském hřišti se nachází pískoviště, houpačky a skluzavka. Po dohodě je možné vypůjčení dětských odrážedel, postýlky, dětské jídelní židle, nočníku,..

Stravování

V kuchyňce je možné plnohodnotné vaření (sporák, rychlovarná konvice, myčka nádobí, mikrovlnka, kávovar, nádobí). Doporučujeme využití služeb blízké restaurace, kde je možné po dohodě zajistit snídaně, polopenzi nebo plnou penzi.

Výlety, atrakce, zábava

V Praze je nepřeberné množství kulturního i sportovního vyžití. Mimo Prahu je určitě krásný výlet na karštějnsko. V obci se nachází tenisové kurty a frisbee golf, v sousední vesnici je golfové hřiště. V okolních vesnicích jsou krásné nové hřiště pro děti. Bazény se nachází v Praze nebo Berouně. Venkovní koupaliště je Hořovicích a Nenačovicích.